Bize Ulaşın

İzmir Sürücü Kursu

İzmir Dumlupınar sürücü kursumuz uzun süredir alanında profesyonel kişiler ile birlikte sürücü adaylarına hizmet sağlamaktadır. Sürücü adaylarına verdiği eğitimler ile birlikte sağladığı başarılar bu sektörde en büyük referansı olmuştur. Ehliyet almaya hak kazanan öğrencilerin başarısı ile kendi başarılarını arttıran İzmir Dumlupınar sürücü kursu başarısını sürdürme kadına en kaliteli hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Günümüzde İzmir Dumlupınar sürücü kursu olarak adını büyük alanlara duyurmayı başarmış olan kursumuz aynı kalite ve aynı güven ile sürücü adaylarına derslerini sürdürmeye devam etmektedir. Sürücülerimiz başarıları bizim sevincimize ve gurur duymamıza neden olmaktadır. Onların başarılı olması için elimizden geleni yapmaktayız.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar her zaman en iyisi olmayı planlamıştır. Sağladığı hizmetler ve bunların sonucunda en iyisi olmayı başarmıştır. İzmir Dumlupınar sürücü kursu sürücü adaylarına sadece ehliyet sahibi olmaları için eğitim vermez. Ülkemizi trafik sorunlarından kurtarmak adına onlar ileri sürüş tekniklerini öğreterek özgüvenli ve rahat bir sürücü olmalarını sağlarlar. İyi bir sürücü olmanın ilk kuralı arabaya hakim olmaktır.

Genel olarak kurslarımızda öğrencilerin en büyük sorunu budur. Sürücü adayları heyecanlarına yenik düşerek arabanın onlara hakim olmasına izin veriyorlar. Rahat ve özgüvenli bir şekilde olan sürücü adayları buna izin vermeyerek arabayı daha iyi kullanmaktadır. Bizim profesyonel kadromuz direksiyon derslerinde ilk olarak sürücü adaylarının rahat ve özgüvenli olmasını sağlamaktadır.


Kursumuzdan hizmet almak isteyen öğrencilere trafik kuralları, ilk yardım, araba hakkında teknik bilgiler gibi bütün kavramlar aktarılır. Sürücü adaylarının ileri zamanlarda büyük işine yarayacak bu bilgiler trafikte de iyi şoför olmasını sağlayacaktır. Son teknoloji araçlardan yararlanarak sizlere en iyi performansı yaşatıyoruz. Bunları yanı sıra A1, A2 ve B alanında sağladığımız hizmetlerle yüzlerce kişiyi ehliyet sahibi yapmayı başardık. Kursumuzun en büyük referansı müşterilerimiz olmaya devam ediyor. Hızlı bir şekilde ehliyet sahibi olmak isteyenler için en iyi seçenek kursumuz olmaktadır.

45 içerisinde bütün eğitimleri alarak başarılı bir şekilde kursumuzdan mezun oluyorsunuz. Başarılı bir şekilde geçtiğiniz bütün süreçler sonucunda ehliyet almaya hak kazanırsınız. Ehliyet almaya karar verdiğiniz ilk adımda kursumuzun sizden istediği gerekli belgeleri kursumuza teslim ederek kayıt işlemlerinizin tamamlanmasını sağlarsınız. Kursumuz ilk aşamada sizlere trafik, ilk yardım ve aracın teknik bilgileri hakkında eğitim verir. Bu eğitimlerin sonucunda e-sınava girerek bu sınavdan başarılı olduğunuz takdirde direksiyon eğitimlerine başlarsınız.

Profesyonel kadromuz tarafından aldığınız direksiyon eğitimlerinin sonucunda uygulamalı sınava girersiniz. Çeşitli görevlerden oluşan parkuru başarılı bir şekilde tamamladığınız takdirde ehliyeti almaya hak kazanırsınız. Uzman kadromuz ile bu parkuru en iyi şekilde tamamlamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Ezbere şoförlük öğretmemekle beraber ehliyeti aldıktan sonra trafiğe rahatlıkla çıkabileceksiniz. Kursumuz kaliteli eğitimi sayesinde sizleri büyük bir sorundan kurtarmaktadır.