Bize Ulaşın
İzmir Şubesi
Kazımdirik, 161. Sk. No:20, 35100 Bornova/İzmir
Bize Ulaşın

İzmir Sürücü Kursları

Ehliyet almak günümüzde pek çok kişinin ilgi odağı haline gelmiş durumda. Eskiye oranla daha zor olan ehliyet sınavına daha iyi hazırlanmak gerekiyor. Bu durumda sizlere en iyi desteği sağlayacak olan sürücü kursumuz yanınızda.
Kütahya ve İzmir şehrinde öncü sürücü kursumuz, sizlere daha güzel hizmet vermek amacıyla kaliteyi sunmaya devam ediyor. A1, A2 ve B sınıfı ehliyet veren sürücü kursumuz ile birlikte ehliyet alabilir, aracınız ile seyahat etmeye başlayabilirsiniz.
A1, A2 ve B Sınıfı Ehliyetler
Firmamız sürücü adaylarına A1, A2 ve B sınıfı ehliyet sunmaktadır. A1 sınıfı ehliyete sahip olmak isteyen sürücü adayları 125 CC seviyesine kadar motosiklet alabilirken aynı zamanda M sınıfı araçları da kullanabiliyor. A1 sınıfı ehliyet sahibi olmak isteyen bir sürücü adayının en az 16 yaşında olması gerekiyor.
Sürücü kursumuzun sunduğu bir diğer ehliyet sınıfı olan A2 ehliyet sınıfında ise 35 KW seviyesine kadar olan motosikletleri kapsamaktadır. A2 ehliyeti olan bir sürücü M ve A1 sınıfı araçları kullanabilir.
B sınıfı ehliyet almak isteyen sürücü adayları en az 18 yaşında olmalıdır. B sınıfı ehliyet otomobil ve kamyonetleri kapsar. Bunun yanı sıra bu ehliyete sahip olanlar ATV, moped ve traktör kullanabilir. Sürücü olmak isteyenler kendilerine en uygun tercihi sürücü kursumuzda yaparak kaliteli bir eğitim almaya başlayabilir.
Kaliteyi Firmamız ile Konuşturun
Dumlupınar Sürücü Kursu sizlere yalnızca eğitim vermiyor, aynı zamanda kaliteli hocalar ile sürücü adaylarının sürüş tecrübesini geliştiriyor ve daha iyi bir hale getiriyor. Güvenli ortamda yapılan sürüşler sayesinde öğrencilerin kaliteli bir şekilde ders aldığı firmamızda modelli araçlar tercih edilmektedir. Bu sayede öğrenciler günümüz teknolojileri ile araçlara daha iyi hakim olabilir. Firmamızın sunduğu bir diğer fırsat teorik derslerin verildiği sınıfların donanımlı modern sınıflar olmasıdır. Bu sayede sürücü adayları daha iyi bir eğitim alabilecek, araçlara daha fazla hakim olabilecek.
Sürücü kursumuzda eğitim almanın bir diğer avantajı öğretim görevlilerinin öğrencilere samimi bir şekilde yaklaşmalarıdır. Tecrübeli şekilde eğitim veren öğretim görevlilerimiz aynı zamanda sürücü adaylarının eğitimleri en iyi şekilde almalarını da sağlamaktadır. Adaylara bilgi aktarımını hem teorik hem de uygulamalı bir şekilde aktaran personeller, ehliyet almak isteyenlerin konuyu daha iyi anlamasını sağlar.
Sürücü kursumuz günümüz teknolojilerinden de yararlanarak siz değerli öğrencilerle pek çok kanaldan iletişime geçmektedir. Bunlardan birisi popüler uygulamalardan birisi olan WhatsApp olarak karşımıza çıkar. WhatsApp üzerinden bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz bizimle bağlantıya geçerek istediklerini sorabilir. Bunun yanı sıra e-posta ile iletişime geçerek bizden dönüş bekleyebilir veya doğrudan firmamızı arayarak bizimle konuşabilir. Eğer aday aranmayı istiyor ise firmamıza numara bırakabilir. Sürücü kursundaki personeller en uygun zamanda geri dönüş yapar.