Bize Ulaşın
Kütahya Şubesi
Cumhuriyet Cd., Karakol Sk. Burcu Apt., 43010 Merkez/Kütahya
Bize Ulaşın

Kütahya Sürücü Kursları 


Ehliyet almak isteyen pek çok genç bulunmaktadır. Özellikle B sınıfı ehliyet almak isteyenlerin yanı sıra A1 ve A2 sınıfı ehliyetler de tercih noktası olmaktadır. Bu konuda etkili bir hizmet sunan firmamız sizlere yalnızca sürmeyi değil, aynı zamanda güvenli bir sürüş eğitimini de sunuyor.
Dumlupınar Sürücü Kursu ile hayalinizdeki aracı doyasıya sürmenin bir adım ötesindesiniz. Sürücü kursumuz A1, A1 ve B sınıfı ehliyet sağlayarak tecrübeli kadrosu ile sizlere en doğru eğitimi veriyor.


A1, A2 ve B Sınıfı Ehliyetler


Sürücü kursumuz A1, A2 ve B sınıfı ehliyetler sunmaktadır. A1 sınıfı ehliyetler için yaş sınırı 16 olarak karşımıza çıkıyor. Bu sınıfa katılmak isteyen sürücüler en fazla 125 CC seviyesine kadar motosiklet sahibi olabilir. Bu sınıf ehliyeti almaya hak kazanan sürücüler aynı zamanda en düşük sınıf olan M sınıfı araçları da kullanabilir.
A2 sınıfı araçlara sahip olmak isteyenler ise 35 KW seviyesine kadar olan motosikletlere sahip olabilir. Bunun yanı sıra M ve A1 sınıfı motorları da kullanabilmektedir. Bu sınıfın yaş sınırı 18 olarak karşımıza çıkar.
Sunduğumuz bir diğer hizmet ise B sınıfı otomobil almak isteyen sürücüler için olmaktadır. B sınıfı sürücü sınıfı otomobil ve kamyonet kullananlar için geçerli bir sınıf olarak yerini alıyor. En az 18 yaşında olan her birey B sınıfı ehliyet almak için sürücü adayı olabilir. Yalnızca otomobil ve kamyonet değil aynı zamanda 4 tekerlekli motosiklet, traktör ve moped kullanmak isteyenler de B sınıfı ehliyeti tercih edebilir.
Eğer şartları karşılıyor iseniz ve ehliyet almaya meraklıysanız hemen şubemize başvurarak gerekli belgeleri hazırlayabilir ve ödemeyi yaptıktan sonra sürücü adayı olmaya başlayabilirsiniz.
Sürücü kursumuzda öncelikli olarak teorik ve direksiyon dersleri verilmektedir. Sürücü adayları teorik sınava girdikten ve en az 70 puan aldıktan sonra sınavı geçer, direksiyon sınavına katılmaya hak kazanır. Direksiyon sınavında da en az şekilde hata yapan adaylar başarılı bir şekilde ehliyet sahibi olur.
Sürücü Kursumuz Kaliteli Bir Eğitim Sağlıyor
Sürücü kursumuzu tercih etmek için müşterilerin birçok sebebi bulunuyor. Bu sebeplerden birisi firmamızın sürüş eğitimlerinin yanı sıra güvenli sürüş eğitimleri de vermesidir. Direksiyon dersleri alan adaylar yalnızca araç sürmeyi değil aynı zamanda aracı en güvenli şekilde sürmeyi de öğrenir. Firmamız kendine özgü sunduğu güvenlik eğitimi ile birlikte trafik kazalarını en aza indirmeyi hedefliyor.
Firmamızın sağladığı bir diğer avantaj iletişimin kolay bir şekilde yapılıyor olmasıdır. Teknoloji gelişmeye devam ederken adayların bizimle daha hızlı iletişim kurmaları için onlara 4 farklı iletişim yolu sunmaktayız. Bunlardan birisi telefon numarası ile iletişim iken diğeri WhatsApp üzerinden iletişim, bir diğeri e-posta ile iletişim, sonuncusu numara bırakma sistemidir. Kütahya ve İzmir ilinde bulunan sürücü kursumuza numaranızı internet sitesi üzerinden bırakabilirsiniz.