Bize Ulaşın

İzmir Ehliyet Kursu

İzmir Ehliyet Kursu

Dumlupınar Sürücü Kursu Türkiye’nin İzmir ve Kütahya şehirlerindeki şubeleriyle vatandaşları ehliyet sahibi yapmayı sürdürüyor. Kendisini geliştirerek her geçen gün daha fazla aday kaydı yapan sürücü kursu ehliyet kazandırma konusunda sektörün önde gelen firmalarından birisidir.
İzmir ehliyet kursu veya Kütahya ehliyet kursu denilince akıllara hemen Dumlupınar Sürücü Kursu geliyor. Çok sayıda uzman eğitmeni ve modelli araçları ile ehliyet almayı kolaylaştıran sürücü kursu iki farklı şehirde bulunan şubelerine gelip kayıt yaptıran her adayı ehliyet sahibi yapabilmek için tüm imkanlarını seferber ediyor.

Dumlupınar Sürücü Kursu İzmir Şube

İzmir’de yaşayıp kursa kayıt yaptırmak isteyenler bunun için Dumlupınar Sürücü Kursu internet sitesini ziyaret edebilir. Bu ziyaretin ardından iletişim bölümüne tıklayarak burada İzmir şubenin Kazımdirik, 161. sk. No: 20, 35100 Bornova İzmir adresinin bilgisini görebilirler. Aynı zamanda 0 232 373 40 40 telefonu ile de İzmir şubeyle irtibata geçebilirler.
Bunun yanı sıra e-posta adresi yada bize ulaşın gibi imkanlarla kursla iletişime geçebilmekte mümkün oluyor.
Gerek B sınıfı olsun gerek A1 gerekse A2 sınıfı olsun ehliyet almak isteyen herkes kısa bir süre ve bir miktar kayıt ücreti için gerekli parayı temin edip Dumlupınar Sürücü Kursu ile ehliyet için kat edilmesi gereken yolun ilk adımı atabilirler.
Zaten ilk adımdan sonra bu yolu asla yalnız yürümeyeceksiniz. Bu yolculukta siz ehliyetinizi cebinize koyana kadar Dumlupınar Sürücü Kursu her an yanınızda olacak.

Dumlupınar Sürücü Kursu Blog

Dumlupınar Sürücü Kursu tarafından internet sitesi bünyesinde aynı zamanda birde blog hizmeti sunuluyor. Bu hizmet sayesinde İzmir’de ehliyet almak isteyenler gerekli tüm süreci öğrenip takip edebiliyorlar. Uzman kişilerce hazırlanan blogtaki makaleler aynı zamanda sık sık güncelleniyor. Bu sayede yürürlükten kalkmış yönetmeliklerle kimse muhatap olmuyor.
Örneğin ‘Güvenli Sürüş Nedir?’ gibi bilgilendirme makaleleri sayesinde araç kullanımı ile ilgili soru işaretlerinin önüne geçilmiş oluyor.
Blog incelemesi yapmak içinse ilk olarak sürücü kursunun adını arama motorlarında aratıp sitede karşınıza çıkan yerdeki üst bölümde blog kısmına tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Blog incelemesi yapmak için herhangi bir üyelik zorunluluğu bulunmuyor.

Dumlupınar Sürücü Kursu Hemen Kayıt Ol

Dumlupınar Sürücü Kursu ile ehliyet alabilmek için internet sitesinde ayrıca hemen kayıt ol bölümü bulunuyor. Bu bölüm sayesinde kısa ve kolay bir şekilde kursa kayıt olabilme imkanı sunuluyor. Hemen kayıt ol seçeneği kapsamında ad ve soyad, telefon, e-posta, doğum tarihi, İzmir yada Kütahya şube seçimi (kursa ait iki şube), ehliyet sınıfı seçimi ve kısa mesaj kısmı bulunuyor. Buraya istenilen bilgiler yazıldıktan sonra kursun ilgili yetkilileri tarafından gerekli dönüş yapılacak ve kayıt işlemi istenilen şartların sağlanmasının ardından tamamlanacaktır. Ehliyet sahibi olmak isteyen herkes Dumlupınar Sürücü Kursu ile kısa süre içerisinde amacına ulaşacaktır.